PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS 

20.03.2022

Metoda "řasa na řasu" je technika prodlužování řas, kde je lepena jednotlivá tzv. syntetická řasa na jednu vaší přírodní řasu. Používá se pro prodlužování vrchních i spodních řas. Tuto metodu doporučuji u klientek, které preferují maximální přirozenost. 

K této metodě se používají:

  • syntetické hedvábné řasy
  • syntetické norkové řasy
  • norkový vlas

Technika 1:1 ( řasa na řasu )

  • Jedná se o základní techniku prodlužování řas , při které se nejčastěji používají řasy o tloušťce 0,10 až 0,20 mm a to podle kvality přírodních řas. Aplikuje se tedy 1 umělá řasa na 1 přírodní . U této techniky je stylistka omezena počtem přírodních řas klientky. Jde tedy spíše o techniku prodloužení. 

Aplikace

Na každé oko se aplikuje minimálně 100 kusů řas. Záleží také na hustotě řas zákaznice. Řasy se aplikují 1 - 2 mm od pokožky, takže je vůbec neucítíte.

Aplikuji klasické řasy černé v délce 7mm až 15 mm

Způsob aplikace "řasa na řasu" nijak nezatěžuje vaše přírodní řasy a zkrášlí váš pohled až na 5 týdnů.

Délka aplikace je v závislosti na hustotě Vašich řas, cca 90-120 minut. Po celou dobu aplikace zákaznice leží a má zavřené oči. Po aplikaci budete poučena od vyškolené stylistky jako o řasy pečovat.

Doplnění je nutné po 3 - 4 týdnech, dle růstu vašich přírodních řas.


Domácí péče o prodloužené řasy


Jestliže jste podstoupily aplikaci prodloužení řas, nezapomínejte na domácí péči. Správným dodržováním zásad a vhodnou péčí se může životnost Vašich řas prodloužit. Řasy podobně jako vlasy a nehty dorůstají a zase odpadávají. Životnost jedné řasy je 2 - 3 měsíce, proto prodloužené řasy pravidelně doplňujeme.


Prvních 24 hodin

Po prodloužení nenavštěvujte sauny a wellnes centra - nadměrná vlhkost by mohla způsobit nedostatečné přilnutí lepidla a následné odpadnutí umělé řasy. Je potřeba se vyhýbat jakýmkoliv přípravkům obsahující olej. Nedoporučuje se zbytečně řas dotýkat a líčit, aby nedošlo k jejich mechanickému poškození.


Po 24. hodinách

Na prodloužené řasy se nedoporučuje používat řasenka. Umělé řasy pravidelně omývejte vlažnou vodou, aby jste z nich odstranily nečistoty a maz, který by mohl narušit lepidlo. V žádném případě řasy nebarvěte a nepodstupujte trvalou.


O prodloužené řasy není potřeba se nějak zvlášť starat. Pokud byste se rozhodly umělé řasy sundat, nikdy se o to nesnažte samy, protože můžete trvale poškodit své přírodní řasy. Navštivte svou stylistku, která Vám řasy odborně odstraní pomocí vhodného přípravku k odstraňování umělých řas. V případě, že byste se rozhodla nechat si řasy úplně odstranit až po několika letech pravidelného nošení, možná by vám najednou přišly vaše přírodní řasy slabé, nevýrazné nebo dokonce zničené. Avšak správně aplikované prodloužené řasy přírodní řasy nikdy nezničí, jen jste si už možná za tu dobu odvykly vidět své řasy v celé jejich přírodní neprodloužené kráse. Po několika dnech si na ně určitě zase zvyknete.

KB Studio, Všechna práva vyhrazena 2022
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!