Maderoterapie těla

Maderoterapie těla

Maderoterapie nebo též Wood Therapy je masážní technika se speciálně navrženými dřevěnými prvky (válečky), které mají různé velikosti a tvary. Maderoterapie vyrovnává energii a snižuje stres, ale použití této terapie se rozšířilo i pro estetické účely, protože ji lze použít ke zpevnění a konturování těla, redukci tuku a boji proti celulitidě.


Proč maderoterapie?

Protože je 100% přírodní, neinvazivní metoda bez kontraindikací. Správné používání anatomicky navržených dřevěných nástrojů s použitím přiměřeného tlaku zesiluje odbourávání tukové a fibrózní celulitidy, proto jej lze přirozeně eliminovat jinými toxiny. Při laserové nebo ultrazvukové redukci celulitidy nebo liposukci se zaměřujeme pouze na problém, aniž bychom eliminovali jeho příčinu. Pokud jsme pouze odstranili tuk, nezměnili jsme nic na našich tělesných funkcích. Terapie dřevem je jiná. Maderoterapie stimuluje krevní oběh a odtok lymfy, zrychluje metabolismus, proto její účinky trvají déle než samotná terapie,


Pro koho je Maderoterapie vhodná?

Na Maderoterapii mohou docházet ženy i muži všech věkových kategorií mající za cíl zhubnout, tvarovat postavu a zatočit s celulitidou. Působí také jako prevence onemocnění spojených s obezitou. Maderoterapie není jen výborná na hubnutí, zpevnění a odstranění celulitidy, ale také výborná na pročištění lymfatického systému (detox).


Maderoterapie řeší a pomáhá:

* stimulovat lymfatický systém, aby správně fungoval, odváděl z těla toxiny a organismus spaloval tuky

* minimalizovat výskyt celulitidy

* urychlovat metabolismus

* zpevňovat tělo, především problematické partie

* redukovat objem v problematických partiích

* zlepšovat cirkulaci krve

* zlepšovat tonus a napínat vrstvy kůže

* revitalizovat a reaktivovat nervový systém

* zlepšovat produkci elastinu, vitamínu E a kolagenu


Kontraindikace:

* léky na ředění krve

* onemocnění štítné žlázy

* virová onemocnění

* onkologická onemocnění 

* popáleniny

* lokální křečové žíly

* kožní onemocnění

* těhotenství a kojení

* hypertenze (vysoký krevní tlak) není striktní kontraindikací, nicméně je ošetření doporučeno až po konzultaci s lékařem
Maderoterapie obličeje


Maderoterapie obličeje

Maderoterapie obličeje je 100% přírodní způsob, jak konturovat obličej, odstranit dvojitou bradu, snížit hloubku vrásek a zjemnit pokožku. Tajemství je ve  speciálně navržených dřevěných prvcích pro maderoterapii obličeje, které stimulují produkci elastinu a kolagenu, zlepšují krevní oběh, odstraňují nežádoucí tuk a tak zpevňují a tonizují pokožku. Tvaruje obličej a také krk. Konečným výsledkem je omlazená a pevnější pokožka.


Jak maderoterapie obličeje funguje?

Maderoterapie obličeje je využívána nejčastěji pro její rychlý a dočasně efektivní facelifting, Při pravidelných masážích dokonce viditelně zpomaluje stárnutí pleti, ale zejména ochabnutí svalů obličeje. 


Maderoterapie obličeje a její účinky

Maderoterapie obličeje je velmi jemná technika, šetrná k pokožce, doprovází ji příjemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody. Uvolněním svalů v obličeji a zlepšením prokrvení kůže dochází k regeneraci vazivových a elastických struktur, ke zrychlení odvodu odpadních látek, metabolismu a k úbytku podkožního tuku. Vzhled a kvalita pleti se zlepší natolik, že se často změní i celkový výraz obličeje. Strhané a unavené rysy zmizí a odcházíte se zcela novou tváří. Výsledkem této speciální techniky je tedy nejen prokazatelně mladší a příjemnější vzhled, ale zároveň dochází i k odbourání stresu, k obnově duševní harmonie, spokojenosti a psychické svěžesti. 

Masáž se provádí nejjemnějšími obličejovými masážními válečky. Je vhodná pro ženy i muže (u mužů je nutno hladce oholit tváře před ošetřením). Trvalého výsledku se dosáhne při min. 5 ošetřeních 1-2x týdně s následným pravidelným udržovacím ošetřením 1x za 4-6 týdnů. I jednorázové ošetření má ale výsledky - okamžité vyhlazení pleti, prokrvení a detoxikace obličeje, zářivě čistá pleť.


Výsledky maderoterapie pleti:

* okamžité vyhlazení drobných a mimických vrásek, redukce hlubokých vrásek

* odstranění dvojité brady

* ztráta nadbytečné vody v obličeji ( odstranění otoků kolem očí a tváří)

* hubnoucí účinek tváří, tzv V-Shape

* zvýší pružnost pokožky

* okamžitý liftingový účinek

* brání vzniku vrásek

* zpomaluje stárnutí pleti

* zvýší prokrvení, umožní lepší dýchání kůže, podpoří regeneraci

* zrychlí odplavování odpadních látek

* příjemně uvolní

* sníží napětí v obličeji

* zvýší Vaše sebevědomí a spokojenost 


Kontraindikace:

* hnisavá onemocnění na kůži obličeje

* zánětlivá onemocnění v oblasti hlavy (záněty uší, očí, zubů, koutky rtů apod.)

* bolestivé záněty obličejových nervů 

* lifting obličeje je zbytečný u mladých lidí

* podrážděná pokožka nadměrným opalováním

* po botoxu odstup nejméně 2.měsíceKB Studio, Všechna práva vyhrazena 2022
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!