Řasy prodlužuji klasickou metodou a jako novinku v revoluci prodlužování řas Vám nabízím prodloužení i UV lash systém.

Prodlužování řas obecně

Prodlužování řas je aplikace jedné či více syntetických (umělých) řas na Vaši vlastní (přírodní) řasu. S každou klientkou se před aplikací vždy pobavíme o jejích představách, ale také možnostech, jako jsou délka, síla a zatočení umělých řas, dle kvality jejích řas přírodních. Díky tomu pak lze docílit přirozeného (metoda řasa na řasu či "light volume") nebo naopak výrazného vzhledu (volume nebo mega volume). Při technice "volume" se používají speciálně odlehčené řasy (trsy nebo-li vějířky), které při aplikaci i více umělých řas na jednu řasu nepoškodí vlastní řasy klientky. Aplikace je prováděna speciálním lepidlem.

V momentě, kdy se rozhodnete nosit prodloužené řasy, je také třeba, abyste změnili i péči o oční okolí a k řasám se chovali opatrněji. Prodloužené řasy je potřeba doplňovat cca každé 3-4 týdny. Pokud nebudete dbát pokynů Vaší stylistky ohledně péče o prodloužené řasy, mohou začít vypadávat i mnohem dříve. Dále také záleží především vašem vlastním přirozeném růstovém cyklu řas.

UV lash systém

Volume UV lash systém zahrnuje speciální UV osvětlení (lampu), které zajišťuje, že syntetické řasy zůstanou pevně přichycené a prodlouží se tím doba doplnění. Volume UV lash systém je vyvinut s ohledem na bezpečnost a kvalitu. UV osvětlení je šetrné k přírodním řasám a nepoškozuje je. UV záření není škodlivé, pro vaše oči se používá pouze neškodné UVA záření. 

Vaše zdraví, důvěra a spokojenost je pro mě na prvním místě, proto používám pouze lepidla a materiály, které jsou certifikované a schválené Státním zdravotním ústavem.KB Studio, Všechna práva vyhrazena 2022
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!