Kosmetika FOR LIFE&MADAGA

ČESKÁ PROFESIONÁLNÍ KOSMETIKA NA FRANCOUZSKÝCH ZÁKLADECH


Tradiční ověřená značka od roku 1994

For Life spol. s r.o. vznikla v roce 1993 jako původní česká výrobní společnost bez účasti zahraničního kapitálu se specializací na výrobu a vývoj regenerační kosmetiky.

Primárním zaměřením jsou výrobky profesionální kosmetické péče určené pro ošetření v kosmetických salonech. Bohatá je i řada přípravků pro domácí péči. For Life&Madaga vyrábí také přípravky pro velmi citlivou kůži (např. alergiků, ekzematiků a kojenců).

Od počátku roku 2007 přichází se zcela novým konceptem "Natural Innovation". Nejvýznamnější změnou je maximální snížení či úplné vyloučení potenciálních alergenů (jako jsou konservační látky a parfemace) a nahrazení původních syntetických olejů novými přírodními oleji a estery. Důležité je také zvýšení podílu stávajících a doplnění nových účinných látek v přípravcích.

Výrobky pro profesionální ošetření a domácí péči jsou distribuovány výlučně do kosmetických salonů a prostřednictvím kosmetiček zákazníkům.

Moderně vybavené laboratoře a velmi přísné sledování jakosti každého produktu jsou spolehlivou zárukou kvality.

V současné době - po několika letech usilovné práce je FOR LIFE spol. s r.o. uznávanou odbornou společností s významnou pozicí na trhu.


Vyzkoušejte ji na vlastní kůži i doma

Kvalitní péči českou kosmetikou For Life&Madaga, která se opírá o francouzské základy, si můžete dopřát i v pohodlí Vašeho domova. Společně najdeme vhodnou řadu či jednotlivé přípravky přesně pro Váš typ pleti nebo na daný problém, abyste o sebe mohli doma pečovat stejně kvalitně, jako o Vás pečuji já...

Objednat si ji pak můžete sami, v pohodlí Vašeho domova s možností doručení až k Vašim dveřím nebo Vám ji ráda objednám já a vy si ji pak prostě jenom vyzvednete.

Zajímá Vás více o této značce nebo si chcete prohlédnout kompletní nabídku?


Klikněte na odkaz níže

KB Studio, Všechna práva vyhrazena 2022
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!